Zmiękczacze wody Ecowater Systems
Image

Zmiękczacze wody eVOLUTION

Większość domów w Polsce ma twardą wodę, która pozostawia po sobie uciążliwe osady z kamienia. Kamień niszczy sprzęty AGD, podwyższa koszty ogrzewania, powoduje alergie skórne i przesuszenie włosów oraz sprawia, że trudno utrzymać w domu czystość. Zmiękcz swoją wodę z urządzeniami eVOLUTION i zapomnij o kamieniu raz na zawsze.

Wyślij zapytanie

Wypełnij formularz,
a my dobierzemy zmiękczacz dla Ciebie.

Klikając "Wyślij" przekazujesz nam swoje dane w celu realizacji przesłanego zapytania przez doradcę z odpowiedniego regoinu. Administratorem Twoich danych jest EcoWater Systems Poland Sp. z o.o. W Polityce prywatności znajdziesz szczegółowy opis tego, w jaki sposób będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.

Wyślij

Najważniejsze funkcjonalności

Nasze zmiękczacze to produkt dla osób oczekujących najwyższej jakości, bez kompromisów. Jakie są zmiękczacze eVOLUTION?

Inteligentne

Twój zmiękczacz, sterowany przez zaawansowane oprogramowanie, będzie optymalizował swoje ustawienia do Twojego aktualnego zużycia wody.

Intuicyjne

Graficzny wyświetlacz o wysokim kontraście z rozbudowanym menu dostarcza cennych informacji dotyczących wydajności zmiękczacza, zużycia wody i soli oraz cykli regeneracji.

Wygodne

Czujnik poziomu soli automatycznie mierzy i przekazuje do sterownika poziom soli w zbiorniku w czasie rzeczywistym. Po podniesieniu pokrywy, w zbiorniku soli zapala się światło.

Wydajne

Podsypka z żwiru kwarcowego poprawia przepływ wody przez butlę ze złożem, pozwalając jeszcze efektywniej wykorzystać pojemność jonowymienną złoża.

Bezpieczne

Pomiędzy regeneracjami zbiornik soli pozostaje suchy, aby nie tworzyły się złogi solne, mogące zagrażać prawidłowej pracy urządzenia i aby ograniczyć ryzyko namnażania się bakterii.

Oszczędne

Zmiękczacze wody eVOLUTION są najoszczędniejszymi urządzeniami na rynku - zużywają średnio 75% mniej materiałów eksploatacyjnych, czyli wody i soli tabletkowanej do regeneracji, od konkurencyjnych zmiękczaczy.

Wyjątkowa jakość produktu
i obsługi

Jesteśmy światowym liderem na rynku domowych zmiękczaczy wody. Z naszymi Klientami budujemy długotrwałe relacje, oferując im kompletną usługę – badamy potrzeby, dobieramy optymalne rozwiązanie, montujemy urządzenie i w przyszłości serwisujemy. Ty nie musisz się o nic martwić, a jedynie cieszyć komfortem zmiękczonej, lepszej wody w Twoim domu.

Wyślij zapytanie
Image

Jak dobrać zmiękczacz?

Nowoczesne i bezpieczne zmiękczanie wody

Zmiękczacze eVOLUTION to innowacyjne urządzenia, które wyznaczają
nowe trendy na rynku urządzeń do zmiękczania wody.

Wbudowany moduł WiFi

Zmiękczacze wody eVOLUTION są wyposażone w moduł WiFi, dzięki czemu możesz monitorować Twoje urządzenie i zużycie wody na smartfonie, tablecie lub komputerze z dowolnego miejsca, również poza domem.

Image
Image

Powiadomienia SMS lub e-mail

Jeśli sobie tego życzysz, zmiękczacz ostrzega Ciebie i/lub Twojego dealera, wysyłając sms lub email, kiedy poziom soli jest niski i trzeba jej dosypać oraz kiedy urządzenie wykryje potencjalne problemy, takie jak ciągły przepływ wody przekraczający limit Twojego normalnego zużycia.

Bezpieczeństwo i interaktywność

Intuicyjny interfejs prezentuje bieżące ważne informacje dotyczące pracy urządzenia, takie jak: za ile dni zabraknie soli w zbiorniku, planowana regeneracja, zużycie wody, ile litrów wody może jeszcze zmiękczyć urządzenie przed regeneracją, ilość usuniętego kamienia. W razie potrzeby możesz uruchomić regenerację i zmienić ustawienia z dowolnego miejsca!

Image
Image

Co daje zmiękczona woda?

  • Zdrową i piękną skórę oraz włosy.
  • Dłuższe życie sprzętów AGD: kotła, pralki, zmywarki, ekspresu do kawy.
  • Smaczniejszą kawę, herbatę i potrawy.
  • Czystszą kuchnię i łazienkę bez osadów z kamienia.
  • Ochronę instalacji wodnej przed kamieniem kotłowym.
  • 50% mniejsze zużycie detergentów do sprzątania i prania.
  • Bardziej miękkie ubrania po praniu.

Który model wybrać?

Gama zmiękczaczy eVOLUTION to aż 9 modeli dla mieszkań oraz domów. Wypełnij formularz i wyślij do nas zapytanie o dobór, jeśli chcesz się dowiedzieć, który model będzie najlepszy dla Ciebie

Image

eVOLUTION 100 Compact

1-3 osób
1600 l wody
Wyślij zapytanie
Image

eVOLUTION 200 Compact

1-4 osób
2300 l wody
Wyślij zapytanie
Image

eVOLUTION 300 Boost

1-5 osób
3500 l wody
Wyślij zapytanie
Image

eVOLUTION 400 Boost

1-6 osób
4900 l wody
Wyślij zapytanie
Image

eVOLUTION 500 Power

+ 6 osób
6860 l wody
Wyślij zapytanie
Image

eVOLUTION 600 Power

+ 7 osób
11700 l wody
Wyślij zapytanie
Image

eVOLUTION 700 Power

+ 8 osób
15240 l wody
Wyślij zapytanie
Image

eVOLUTION Refiner Boost

1-4 osób
1820 l wody
Wyślij zapytanie
Image

eVOLUTION Refiner Power

1-6 osób
5530 l wody
Wyślij zapytanie

Co mówią o nas Klienci?

Najczęściej zadawane pytania

Nasze zmiękczacze dostępne są wyłącznie w sieci Autoryzowanych Partnerów EcoWater. To wyselekcjonowane firmy, które doradzają w zakresie doboru urządzenia, prowadzą sprzedaż oraz świadczą usługi serwisowe związane z produktami EcoWater. Gdy wypełnisz formularz, przekażemy Twoje zapytanie do Autoryzowanego Partnera EcoWater na Twoim terenie, aby mógł się z Tobą skontaktować w sprawie wyceny i doboru urządzenia.
Dobór zmiękczacza oraz jego cena zależy m.in. od zużycia wody w domu, wyjściowej twardości, wielkości domu i kilku innych istotnych parametrów. Nie da się dobrać urządzenia „na oko”. Dokładnego doboru i oceny jakości Twojej wody dokona Autoryzowany Partner EcoWater, któremu przekażemy Twoje zapytanie.
Wodę zmiękczoną można pić. Jedynie pewną ostrożność powinny zachować odoby, które stosują dietę bezsolną. Zmiękczając każdy 1 stopień niemiecki twardości, dodajemy ok. 8,2 mg sodu na 1 l wody. Najlepiej i zmiękczać i filtrować wodę, zwłaszcza jeśli chcemy pić ją prosto z kranu. Doskonale nadają się do tego nasze urządzenia 2w1, czyli Refiner Boost i Refiner Power. Oprócz zmiękczania, usuwają z wody pozostałości chloru i zanieczyszczenia, dzięki czemu woda jest bezpieczniejsza i smaczniejsza.
Image